• Charitech Groep
  • Complete programma

    Datum-TijdWedstrijdStatusVeldKKTKKUDetails
    do 25-aug.HVV ODB Toernooi19:30KMD 1 - RVC Celeritas 1Te spelenveld 25 - Kleedkamer 53 - Kleedkamer 3
    do 25-aug.HVV ODB Toernooi19:30ODB 1 - Duindorp SV 1Te spelenveld 16 - Kleedkamer 61 - kleedkamer 1
    za 27-aug.HVV ODB Toernooi12:00verliezer ODB/Duindorp SV - verliezer KMD/RVC CeleritasTe spelenveld 1
    za 27-aug.vriendschappelijk12:00ODB 2 - Duindorp sv 2Te spelenveld 22 - Kleedkamer 24 - Kleedkamer 4
    za 27-aug.HVV ODB Toernooi14:30winnaar ODB/Duindorp SV - winnaar RVC Celeritas/KMDTe spelenveld 1
    za 03-sep.regulier08:30ODB JO9-1 - GSC ESDO JO9-1Te spelenveld 3 A2
    za 03-sep.regulier08:30ODB JO8-1 - Sportclub Monster JO8-1Te spelenveld 3 A1
    za 03-sep.regulier09:00ODB JO13-1 - Quick JO13-2Te spelenveld 11 - kleedkamer 16 - Kleedkamer 6
    za 03-sep.regulier09:30ODB JO10-1 - VUC JO10-1Te spelenveld 3 A2
    za 03-sep.regulier09:30ODB JO10-2 - HBS JO10-3Te spelenveld 3 A1
    za 03-sep.regulier10:00REMO JO7-1JM - ODB JO7-1Te spelenveld 2 B1
    za 03-sep.regulier10:20Duindorp sv JO7-3 - ODB JO7-1Te spelenveld 2 B2
    za 03-sep.beker10:30ODB 35+1 - DUNO 35+1Te spelenveld 16 - Kleedkamer 61 - kleedkamer 1
    za 03-sep.regulier10:40ODB JO7-1 - Scheveningen JO7-1Te spelenveld 2 B2
    za 03-sep.regulier10:45ODB JO12-2 - Houtwijk sv JO12-1Te spelenveld 3 A
    za 03-sep.regulier12:30ODB JO12-1 - Quick JO12-1Te spelenveld 3 A
    za 03-sep.beker12:45ODB 3 - RAS 4Te spelenveld 22 - Kleedkamer 25 - Kleedkamer 5
    za 03-sep.beker12:45ODB 2 - RAS 3Te spelenveld 13 - Kleedkamer 34 - Kleedkamer 4
    za 03-sep.beker15:00ODB 1 - Graaf W II VAC 1Te spelenveld 16 - Kleedkamer 61 - kleedkamer 1
    za 10-sep.regulier08:30Verburch JO12-4 - ODB JO12-2Te spelenveld 2 A
    za 10-sep.regulier08:30WIK JO12-2 - ODB JO12-1Te spelenveld 1-WIK A
    za 10-sep.regulier08:30REMO JO7-1JM - ODB JO7-1Te spelenveld 2 A1
    za 10-sep.regulier08:30KMD JO13-1JM - ODB JO13-1Te spelenveld 2
    za 10-sep.regulier08:50WIK JO7-1 - ODB JO7-1Te spelenveld 2 A2
    za 10-sep.regulier09:00GDA JO8-1 - ODB JO8-1Te spelenveld 2-GDA B2
    za 10-sep.regulier09:10ODB JO7-1 - Scheveningen JO7-1Te spelenveld 2 A2
    za 10-sep.regulier09:30Forum Sport JO10-1 - ODB JO10-1Te spelenveld 2 B2
    za 10-sep.regulier09:30RVC Celeritas JO9-1 - ODB JO9-1Te spelenveld 1 A2
    za 10-sep.regulier10:00DUNO JO10-2 - ODB JO10-2Te spelenveld 2 A1
    za 10-sep.beker11:00Quintus 3 - ODB 2Te spelenveld 2
    za 10-sep.beker12:30Die Haghe 35+1 - ODB 35+1Te spelenveld 4-Die Haghe
    za 10-sep.beker12:30Rijnvogels, fc 4 - ODB 3Te spelenveld 2
    za 10-sep.beker14:30LSVV 70 1 - ODB 1Te spelenveld 1-UVS/LSVV70
    za 17-sep.regulier08:30ODB JO9-1 - VELO JO9-1Te spelenveld 3 A2
    za 17-sep.regulier08:30ODB JO8-1 - Die Haghe JO8-3Te spelenveld 3 A1
    za 17-sep.regulier08:45ODB JO13-1 - sv Zuid West DH JO13-1Te spelenveld 1
    za 17-sep.regulier09:30ODB JO10-1 - SV Leidschenveen JO10-1Te spelenveld 3 A1
    za 17-sep.regulier09:30ODB JO10-2 - HVV JO10-3Te spelenveld 3 A2
    za 17-sep.beker10:30ODB 3 - Noordwijk 6Te spelenveld 1
    za 17-sep.regulier10:45ODB JO12-2 - Die Haghe JO12-7Te spelenveld 3 A
    za 17-sep.regulier12:00ODB JO12-1 - Die Haghe JO12-2Te spelenveld 3 A
    za 17-sep.beker12:45ODB 35+1 - PGS/VOGEL 35+1Te spelenveld 2
    za 17-sep.beker12:45ODB 2 - Vredenburch 3Te spelenveld 1
    za 17-sep.regulier13:30REMO JO7-2JM - ODB JO7-1Te spelenveld 3 A1
    za 17-sep.regulier13:50WIK JO7-1 - ODB JO7-1Te spelenveld 3 A2
    za 17-sep.regulier14:10ODB JO7-1 - Scheveningen JO7-1Te spelenveld 3 A2
    za 17-sep.beker18:00Quick 1 - ODB 1Te spelenveld 1
    za 24-sep.regulier08:30Scheveningen JO12-4 - ODB JO12-2Te spelenveld 5 A
    za 24-sep.regulier08:30Westlandia JO9-1 - ODB JO9-1Te spelenveld 1-Westlandia B2
    za 24-sep.regulier08:30Duindorp sv JO7-2 - ODB JO7-1Te spelenveld 2 A1
    za 24-sep.regulier08:50Scheveningen JO7-2 - ODB JO7-1Te spelenveld 2 A2
    za 24-sep.regulier09:00Sportclub Monster JO12-2 - ODB JO12-1Te spelenveld 6 B
    za 24-sep.regulier09:10ODB JO7-1 - Scheveningen JO7-1Te spelenveld 2 A2
    za 24-sep.regulier09:30HVV JO8-5 - ODB JO8-1Te spelenveld 3 B2
    za 24-sep.regulier10:00SVC'08 JO10-1 - ODB JO10-1Te spelenveld 1 A2
    za 24-sep.regulier10:30Sportclub Monster JO10-2 - ODB JO10-2Te spelenveld 2 B1
    za 24-sep.regulier11:45Die Haghe JO13-2 - ODB JO13-1Te spelenveld 6-Die Haghe
    za 01-okt.regulier08:30ODB JO9-1 - HBS JO9-1Te spelenveld 1 A1
    za 01-okt.regulier08:30ODB JO8-1 - HBS JO8-3Te spelenveld 1 A2
    za 01-okt.regulier09:30ODB JO10-1 - Graaf W II VAC JO10-1Te spelenveld 1 A2
    za 01-okt.regulier09:30ODB JO10-2 - Quick JO10-3Te spelenveld 1 A1
    za 01-okt.regulier09:55ODB JO13-1 - Vredenburch JO13-1Te spelenveld 2
    za 01-okt.regulier10:00REMO JO7-1JM - ODB JO7-1Te spelenveld 2 B1
    za 01-okt.regulier10:20Duindorp sv JO7-3 - ODB JO7-1Te spelenveld 2 B2
    za 01-okt.regulier10:40ODB JO7-1 - REMO JO7-2JMTe spelenveld 2 B2
    za 01-okt.regulier10:45ODB JO12-2 - FC 's-Gravenzande JO12-5Te spelenveld 3 A
    za 01-okt.regulier12:00ODB JO12-1 - Scheveningen JO12-1Te spelenveld 3 A
    za 08-okt.regulier08:30DWO JO10-1 - ODB JO10-1Te spelenveld 4 A1
    za 08-okt.regulier08:30REMO JO7-2JM - ODB JO7-1Te spelenveld 2 A1
    za 08-okt.regulier08:30Scheveningen JO8-1 - ODB JO8-1Te spelenveld 2 A1
    za 08-okt.regulier08:50WIK JO7-1 - ODB JO7-1Te spelenveld 2 A2
    za 08-okt.regulier09:10ODB JO7-1 - Duindorp sv JO7-2Te spelenveld 2 A2
    za 08-okt.regulier09:30RAS JO10-3 - ODB JO10-2Te spelenveld 3 A2
    za 08-okt.regulier10:00Duindorp sv JO12-1 - ODB JO12-1Te spelenveld 1 A
    za 08-okt.regulier10:00BMT JO9-1 - ODB JO9-1Te spelenveld 2 B2
    za 08-okt.regulier11:00HMSH JO12-2 - ODB JO12-2Te spelenveld 1 A

    Programma Uit