Home
Senioren Zaterdag
ODB 1
ODB 2
ODB 3
ODB 35+ 1
Senioren Zondag
ODB 35+ 1
Jeugdteams
Jeugdteams
ODB JO7-1
ODB JO7-2
ODB JO8-2
ODB JO8-1
ODB JO9-1
ODB JO11-1
ODB JO12-3
ODB JO12-2
ODB JO12-1
ODB JO13-1
Futsal
Futsal 2
Sponsors
Hoofdsponsor
Sponsor jeugdafdeling
Subsponsors
Sponsormogelijkheden
Bordsponsors
Club info
Club info
Aanmelden nieuw lid
Uit- of overschrijven
Contributie
Privacy & Veiligheid
Historie ODB
Historie ODB
De historie van ODB
Overig nieuws
Nieuwsberichten
Home
Senioren Zaterdag
+
ODB 1
ODB 2
ODB 3
ODB 35+ 1
Senioren Zondag
+
ODB 35+ 1
Jeugdteams
+
ODB JO7-1
ODB JO7-2
ODB JO8-2
ODB JO8-1
ODB JO9-1
ODB JO11-1
ODB JO12-3
ODB JO12-2
ODB JO12-1
ODB JO13-1
Futsal
+
Futsal
Futsal 2
Sponsors
+
Hoofdsponsor
Sponsor jeugdafdeling
Subsponsors
Sponsormogelijkheden
Bordsponsors
Club info
+
Aanmelden nieuw lid
Uit- of overschrijven
Contributie
Privacy & Veiligheid
Historie ODB
+
Historie ODB
De historie van ODB
Overig nieuws
+
Overig nieuws
Nieuwsberichten
Complete programma
Programma Thuis
Programma Uit
Aanstelling Scheidsrechters
Complete programma
Programma Thuis
Programma Uit
Aanstelling Scheidsrechters
Complete programma
Datum
Tijd
Wedstrijd
Veld
KKT
KKU
Details
wo 20-mrt.
22:00
Voorschoten`97 1 - ODB 2
De Vliethorst veld 1
za 23-mrt.
10:00
ODB 3 - SVC'08 3
veld 1
6
1
za 23-mrt.
10:00
Sportclub Excelsior JO13-2 - ODB JO13-1
veld 2
za 23-mrt.
10:00
ODBJO12-1 - FC s'Gravewnzande JO12-1
veld 3
za 23-mrt.
12:00
ODB 35+1 - TAC'90 35+3
veld 2
3
5
za 23-mrt.
12:15
ODB 2 - Sportclub Monster 4
veld 1
2
4
za 23-mrt.
14:30
ODB 1 - Erasmus 1
veld 1
6
1
zo 24-mrt.
12:00
ODB 35+1 - Toofan 35+2
veld 1
wo 27-mrt.
21:00
Concordia 1 - ODB 2
Wippolder Sporthal veld 1
za 30-mrt.
11:45
DUNO 2 - ODB 2
veld 1
6
8
za 30-mrt.
14:30
ODB 1 - Duindorp sv 1
veld 1
6
1
zo 31-mrt.
11:00
RVC Celeritas 35+2 - ODB 35+1
veld 2
wo 03-apr.
20:00
ODB 2 - Wilhelmus 1
De Schilp veld 1
za 06-apr.
09:00
Semper Altius JO13-1 - ODB JO13-1
veld 1
za 06-apr.
12:00
Houtwijk sv 2 - ODB 2
veld 1
za 06-apr.
12:00
SVC'08 35+4 - ODB 35+1
veld 4
za 06-apr.
14:30
Houtwijk sv 1 - ODB 1
veld 1
za 06-apr.
17:15
Concordia 4 - ODB 3
veld 10
zo 07-apr.
12:00
HMSH 35+2 - ODB 35+1
veld 1
ma 08-apr.
22:00
ODB 2 - ZVV Den Haag 22
De Schilp veld 2
za 13-apr.
08:45
ODB JO13-1 - VCS JO13-1
veld 1
za 13-apr.
10:15
ODB 35+1 - Wanica Star 35+3
veld 1
za 13-apr.
12:15
ODB 3 - VELO 5
veld 1
za 13-apr.
14:30
ODB 1 - BMT 1
veld 1
zo 14-apr.
12:00
ODB 35+1 - Houtwijk sv 35+1
veld 1
ma 15-apr.
20:00
Stompwijk'92 4 - ODB 2
Meerhorst veld 1
za 20-apr.
08:30
MVV '27 JO13-1 - ODB JO13-1
veld 3
za 20-apr.
13:00
Haagse Hout 2 - ODB 3
veld 2 licht
za 20-apr.
14:30
sv Madestein 1 - ODB 1
veld 1-sv Madestein
za 20-apr.
15:00
Haagse Hout 35+1 - ODB 35+1
veld 2 licht
zo 21-apr.
12:00
Quick 35+1 - ODB 35+1
veld 3
ma 22-apr.
21:00
SEV 2 - ODB 2
Leidschenveen veld 1
zo 28-apr.
11:00
TAC'90 35+2 - ODB 35+1
veld 2
8
3
za 04-mei.
09:30
FC 's-Gravenzande JO13-2 - ODB JO13-1
veld 1
za 04-mei.
14:30
KMD 35+1 - ODB 35+1
veld 2
ma 06-mei.
22:00
ODB 2 - Wateringse Veld Kranenburg 1
De Schilp veld 2
za 11-mei.
11:00
HVC'10 JO13-1 - ODB JO13-1
veld 2
za 11-mei.
11:30
Duindorp sv 2 - ODB 2
veld 1
za 11-mei.
12:00
Vitesse Delft 4 - ODB 3
veld 6-Vitesse D/SEP
za 11-mei.
14:15
Voorschoten`97 35+1 - ODB 35+1
veld 3
za 11-mei.
14:30
Quick 1 - ODB 1
veld 1
zo 12-mei.
12:00
Erasmus 35+2 - ODB 35+1
veld 1
wo 15-mei.
20:30
Rijneveen, rsv 1 - ODB 2
Rijneveen veld 1
Programma Uit